Logga in

Styrelsen

Föreningen Solbackapojkarna.

Styrelsens sammansättning oktober 2021.

1. Ordförande : Tomas Stenberg, Fotbollsvägen 13, 611 68 Nyköping

Tel.nr. 070-8191687, e-post: tomas.stenis@telia.com

2. Vice ordförande: Lars Frisell, Luxgatan 1, 112 62 Stockholm

Tel.nr. 070-5940000, e-post: frisell@lawland.se

3. Ledamot: Christer Persson, Linnegatan 38, 114 47 Stockholm

Tel.nr. 0733-405090, e-post: chpmail45@gmail.com

4. Sekreterare : Thomas Ericsson, Norevägen 7, 182 61 Djursholm

Tel.nr. 070-2190304, e-post: thom.ericsson@telia.com

5. Skattmästare : Owe Svedberg, Grytstorp, 642 96 Julita

Tel.nr. 0708-349977, e-post: owe.svedberg@gmail.com

6. Ledamot : Sven Lidbeck, Skepparkroken 5, 181 66 Lidingö

Tel.nr. 0707-410817, e-post: sven.lidbeck@zorngallery.se

7. Ledamot : Bengt Svenson, Pomonaallen 5, 269 34 Båstad

Tel.nr. 073-6001606, e-post bengt.svenson@hotmail.com

e-post företag: info@toscanagolf.se

8. 2:e vice ordförande : Torgny Zetterling, Gärdesvägen 15, 632 36 Eskilstuna

Tel.nr. 070-3539152, e-post: torgny.zetterling@telia.com

9. Ledamot : Jan Munkberg, Bredagatan 12 A, 115 21 Stockholm

Tel.nr. 0708-266930, e-post: jan.munkberg@telia.com

10. Ledamot : Lars Wikström, Sandhamns Värdshus, Box 79, 130 39

Sandhamn, Tel.nr. 070-5884164,e-post: lars@sandhamns-vardshus.se

11. Ledamot : Christer Gräbner, Strandvägen 3 A, 647 30 Mariefred

Tel.nr. 0706-889700, e-post: christer.grabner@telia.com

12. Ledamot : Bo Stibeck, Ringarevägen 10, 239 41 Falsterbo

Tel.nr. 070-9849294, e-post: b.stibeck@gmail.com

13. Revisor ordinarie : Mats Carnerup, Karlavägen 83, 114 59 Stockholm

Tel.nr. 0707-533864, e-post: mats@carnerup.se

14. Revisor ordinarie : Thomas Edberg, Periskopvägen 6, lgh 1402, 181 55 Lidingö

Tel.nr. 070-5865590, e-post: thomasedberg@gmail.com

Webb-Master : Ragnar Helin, Röntgenvägen 6, lgh 1007, 141 52 Huddinge

Tel.nr. 073-6121650, e-post: ragnar.helin@gmail.com

  Den här webbplatsen använder cookies för att alla funktioner och tjänster ska fungera, samt förbättra användarvänligheten.